Mladší dorost: Nymburk - Libiš 3:0 (2:0)

Sestava: Chládek - Hrubý, Matějka, Buzek, Kletečka, Wawrzyniak, Šobr, Havlík, Suss, Kopp, Lerch

Náhradníci: Šulc za Šobra 46min, Čerešna za Koppa 75min

Tady se musím přiznat, že jsem nečekal žádné zázraky a že stav bude do 10 min. 5:0, ale to se nestalo. Se soupeřem jsme hráli celkem vyrovnanou partii. Určitě to nebyl ani z jedné strany pohledný fotbal, ale kluci na své možnosti bojovali. Avšak soupeř se opět dokázal prosadit po naší obranné chybě. My jsme byli ti, co drželi prvních 30 min více míč, ale soupeř vždy po naší ztrátě dokázal využít rychlých brejků. A tak půle skončila 3:0. Opět kluci dostali o půli jasné pokyny, které až na nějaké výjimky, kdy nás brankář podržel, jsme dokázali plnit a tak zápas skončil 3:0. Až na některé hráče, kteří určitě vědí, že to nebyl jejich den, jsme velmi spokojen.