Starší dorost: Lužec - Libiš 2:4 (1:2)

Dnes jsme zavítali k soupeři, který ještě nepoznal hořkost porážky. A tak jsme všichni očekávali velmi těžký zápas. Což se během několika minut na těžkém podzimním terénu ukázalo. I když jsme si řekli v kabině, že na soupeře hned vletíme, tak jsme začali spíše vlažně a naše hra byla nepřesná a pomalá. Naštěstí toho soupeř nevyužil a my se začali pomalu probírat ze spánku a začali jsme hrát naši hru. Díky tomu jsme předvedli krásnou akci, díky které byl Fajt ve vápně faulován a byl kopán pokutový kop, ke kterému se postavil David Šelemberk a nekompromisně proměnil. Pak jsme opět trošku polevili, ale většina hry se odehrávala okolo půlícího kruhu a tak žádné nebezpečí nehrozilo. Ale soupeř nás zaskočil, když po faulu na jejich hráče kopal standardku z půlícího kruhu a nádherně se trefil do šibenice. Snažili jsme se ještě do půle něco s výsledkem udělat, aby jsme šli do kabin klidnější. Náš tlak vyústil v odměnu podobou branky. Kdy z vápna vystřelil Mündl a jeho střela byla tečována soupeřem, s čím nepočítal brankář a míč se vlnil v síti. Za stavu 1:2 v náš prospěch se šlo do kabin. Kluky jsem prosil, aby do toho dali ještě víc, aby jezdili po zadku a došli si výhrou pro tři body. Opět prvních 5 min na hřišti jsme byli asi ještě v kabinách, ale potom jsme začali předvádět to, co umíme, hru po stranách, střelba z vápna a hlavně střílení branek. V 60 minutě jsme díky našemu tlaku vsítili 3 branku, kdy po střele Mündla do břevna dorážel téměř do prázdné branky Ryšlavý. Pak soupeř využil našeho nedůrazu před vápnem, kde se jejich hráč uvolnil přes tři naše hráče a z vápna krásnou střelou k tyči snížil na 2:3. My jsme naštěstí nepřestali hrát a chtěli jsme ještě nějaké branky přidat. A tak další branku po nádherné akci vsítil žolík Najmon. A za tohoto stavu zápas i skončil. Jsem rád, že jsme tento těžký zápas zvládli a přivezli si tři body. Myslím, že na nováčka si Lužec vedl velmi dobře a byl nám kvalitním soupeřem až do konce.

Trenér Libor Tichota ml.

Sestava: Bubeníček - Šelemberk D., Herynk, Matějka, Ryšlavý, Fajt, Mündl, Šelemberk F., Míšek, Šobr, Jandourek

Střídali: Šulc, Najmon, Svatoň, Wawrzyniak, Obrajtr

Branky: Šelemberk D., Ryšlavý, Najmon, Mündl