Mladší přípravka A: hodnocení zápasů s Tišicemi a Velkým Borkem trenérem Mílou Franzem

Mladší přípravka

Okresní přebor – 9.kolo (19.10.2014) + 10.kolo (26.10.2014)

Sokol Libiš „A“ – TJ Sokol Tišice 7:1

Vinou špatného terénu a po dohodě obou celků jsme předposlední domácí utkání sehráli na umělé trávě. Prvních 10 minut jsme se trochu hledali a zvykali si na odlišný povrch. Pak už naši hráči našli ten správný rytmus a po zbytek zápasu jsme si udržovali mírnou převahu. Soupeře jsme do větších šancí nepouštěli, naopak sami a to po velmi pohledných kombinacích jsme zaměstnávali hostujícího gólmana. Výsledek 7:1 asi odpovídal celkovému obrazu zápasu.

Sestava: Uher – Loš, Jašek, Stejskal, Labounek, Šťastná, Šoul, Pokorný, Novotný

Branky: Šťastná 2, Šoul 2, Novotný 2, Pokorný

Slavie Velký  Borek – Sokol Libiš „A“ 2:14

Ani nevím, co bych o tomto zápase měl napsat. Už výsledek napovídá, jaký byl asi průběh utkání. Z domácího mužstva vyčníval pouze brankář, který zachránil své spoluhráče od daleko vyššího přídělu. Hrálo se prakticky na jednu bránu a tak stejně jako v Klech se do druhého poločasu postavil do naší branky mladší bratr Jiříka Kryštof. A musím napsat, že příjemně překvapil. Několikrát velmi dobře vyběhl a předvedl i slušné reflexivní zákroky. Nedá mi to se nezmínit o malém velkém muži Tóbovi. Občas sice zazmatkuje, ale jeho výkonnost a jistota jdou stále nahoru. A dnes to opět potvrdil, zvláště zákrok na brankové čáře byl vynikající a na hranici sebedestrukce. Chtěl jsem ještě napsat něco o nesportovním chování na hřišti, ale nechám si to až na čtvrteční trénink.

Sestava: J.Uher (20. K.Uher) – Loš, Stejskal, Jašek, Šťastná, Šoul, Pokorný, Novotný

Branky: Novotný 5, Šoul 4, Šťastná 3, Pokorný 2

Trenér : Milan Franz