Áčko: Dobřichovice - Libiš

V sobotním dopoledni jsme odehráli zápas 29.kola na hřišti v Řevnicích, soupeřem nám byli Dobřichovice, utkání skončilo nerozhodně 1:1, když v poločase jsme prohrávali 0:1. Úvod utkání nám vyšel, dobře jsme kombinovali, dostali jsme se po pěkné akci ke střele Bičanika, domácí gólman si s ní poradil. Do dvacáté minuty jsme hráli dobře směrem dopředu, pak jsme vyrobili chybičku v rozehrávce a soupeř se po křídelní akci a centru dostal do vedení. Do konce první půle byli domácí lepším mužstvem, ve velké šanci nás podržel brankář Šídlo. Po změně stran se hra vyrovnala, hrálo se převážně mezi vápny, hrbaté hřiště kazilo kombinaci obou týmů. Přesto jsme se dočkali vyrovnání. Nejprve nečekaná střela Janíka trefila spojnici břevna a tyče, poté jsme asi čtvrt hodiny před koncem srovnali skóre. Matoušek odcentroval na zadní tyč, Špička z voleje vystřelil, trefil Bičanika do zad, odražený míč zakončoval J.Slavíček, míč mu ale nesedl a tak se dostal k Jiráskovi, který ho uklidil do sítě. Pak už jsme se dostali pouze do jedné slibné akce, J.Slavíček se dostal do velkého vápna, jeho střela z poměrně ostrého úhlu ale minula vzdálenější tyč.

Šídlo - Kabyl, Novák Mart., Trojan, Zuskin - Špička, Pochman, Bičanik, Janík - Jirásek, Matoušek střídal J.Slavíček

Václav Havel: První poločas byli lepší domácí, ve druhé půli my. Remíza je celkem spravedlivá, úroveň hry ovlivňovalo velmi nerovné a tvrdé hřiště. Jsme rádi, že po prohraném poločase jsme se dokázali zvednout a alespoň vyrovnat. Poslední kolo budou na našem hřišti probíhat oslavy 80 let kopané v Libiši, od 10.30 bude hrát stará garda s Amforou, my pak od 13.30 s Úvaly,budeme se snažit přispět svým výkonem k důstojnému průběhu oslav. Udělejte si čas a přijďte se pobavit, program je bohatý a večer se můžete po utkání béčka podívat na projekci ME 2012 na utkání našeho nároďáku proti Polsku.