Béčko: Tišice - Libiš 4:3 (2:1)

Sestava: Kaul, Havel L., Eisner, Pospíšil, Kratochvíl, Šerák, Mráz, Novák Michal, Žák, Pilař, Urbanec. Střídal: Šídlo.

Na utkání jsme se opět málem nesešli, musel jsem odehrát celý zápas i já. Odjížděli jsme z Libiše v 11 lidech. Mám v týmu h.......a, né kluky, na který se může člověk spolehnout, ještě v 16.hodin jsme obvolávali a nakonec se nám to částečně podařilo. Přijel brankář "A"týmu asi v 10.minutě prvního poločasu, ale nešel do branky, ale do útoku ve druhém poločase místo Mich.Nováka, který jel na svatbu, takže jsme měli 3 gólmany na hřišti. Je to škoda, že ti mladí nechodí, radši jdou chlastat, ani nemají chuť zavolat - s.....u na to, nepříjdu trenére, chlastal jsem nebo jedu na výlet. Ono je to asi všude stejný, ale hraju přes 30 let fotbal, ale s takovýma h........a jsem se nikde nesetkal. Tak k samotnýmu zápasu: začali jsme velmi dobře, už v 10.minutě jsme vedli po chybě domácích brankou Pilaře 1:0, šel sám na gólmana a prostřelil ho mezi nohama. Domací po naší hrubé chybě, kterou jsme jim přímo přihráli, vyrovnali na 1:1 ve 20.minutě. Pak byli nějaké šance na obou stranách, ale domácím se podařilo dát ve 45.minutě pro nás nešťastnou na 2:1, Prejzek střílel, šlo to asi mimo, ale trefil Nováka do zad a míč skončil v síti. Druhý poločas jsme odehráli taky velmi dobře, v 57.minutě dali domácí na 3:1, ale my jsme hned po rozehrání zase snížili na 3:2 Pilařem, to bylo po krásném centru Šeráka a Pilař trefil angličanem branku. V 71.minutě jsme dostali na 4:2, ale hráli jsme dál a o 5 minut později jsem dostal přihrávku, po které jsem ideálně našel Šídla v šestnáctce a ten snížil opět na rozdíl jediné branky na 4:3. Škoda, že jsme to nesrovnali na 11 remízu v sezóně, ale i tak jsme odehráli, řekl bych, z obou stran pohledný útočný fotbal bez zbytečných tvrdých zákroků. Trenér"B" Urbanec