Béčko: PTZ-Viktorie Nelahozeves - TJ Sokol Libiš 5:5 (2:1)

V sobotu jsme odehráli neskutečné utkání plné zvratů s výsledkem 5-5. Už v 8.minutě jsme vedli golem Pilaře, do poločasu jsme ale prohrávali 2-1 po drtivém tlaku domácích. Druhá půle - prvních deset minut výborný, pak jsme ale dostali za tři minuty dva góly a bylo to 4-1. Mužstvo se však neskutečně zvedlo a od 70.min. do 75.min. vyrovnalo brankami Mráze, Šeráka a Urbance na 4-4. V 82 min.ale náš hráč v pokutovém uzemí fauloval a z penalty padnul gol na 5-4 pro domácí. Po velké bojovnosti našich hráčů jsme v nastaveném čase srovnali brankou trenéra Urbance na 5-5. Velká bojovnost nám přinesla kýžený bod a dík patří všem hráčům. Blahoš

Sestava:   brankář Hádek M    obrana Franz J, Eisner O, Franz V    záloha Malík M, Mráz A, Hochmann P, Šerák J, Žák M.    útok Pilař R, Urbanec B    lavička: Hádek J, Holina P, Kárník M