St.žáci: FK Mníšek pod Brdy - TJ Sokol Libiš 1:2 (0:0)

V neděli jsme odehráli super zápas - konečně přišla hra o jakou se pokoušíme delší dobu, technicky kombinačně s dostatkem šancí. První poločas byl hrou jen na jednu branku, ale bohužel jsme opět selhali v koncovce, v kabině jsme si řekli, že hra je výborná, jen to chce trpělivost a hlavně kvalitu při zakončení. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že vstřelíme rychlou branku, ale bohužel soupeř nás potrestal v jediném našem zaváhání v obraně a ujal se vedení 1:0 a začal bránit výsledek. Přišlo naše vystřídání a hra na tři útočníky a od té doby přišel náš tlak, hra na jednu bránu, tolik šancí jsme neměli snad za celou sezonu, ale domácí gólman chytal životní zápas. Patnáct minut před koncem jsme konečně srovnali po rohovém kopu a od té doby to byl jeden závar za druhým, gól visel ve vzduchu a přišel zaslouženě tři minuty před koncem. Musíme poděkovat klukům za touhu zvítězit a hlavně našim divákům za povzbuzování. I místní fanoušci uznali, že jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme vyhráli a to si cením, protože to nebývá častým jevem na našich stadionech. Trenér - Starý Standa.