Dorost: Bělá - Libiš 1:1 (1:0)

FK Bělá pod Bezdězem : TJ Sokol Libiš   1 : 1 /1:0/
branka :  60 minuta  Fajt David

Sestava : Chládek - Hrubý, Bubeníček/C/, Kohout Václav, Sus-  Beneš/45 min Zahradníček/, Fajt, Obrajtr, Havlík /79 min/ Čerešna/ - Bláha /75min -Kopp//, Kohout Vojtěch/45 min - Rác - 70min zranění- Najmon/

Do prvního poločasu domácí tým vstoupil o poznání lépe než naše mužstvo. Přehrávalo nás po všech směrech a díky velmi dobrému střednímu záložníkovi se dostali do několika slibných gólových situací, ve kterých nás podržel brankář Chládek. V 30 minutě jsme se poprvé osmělili a hezkou
střelu Obrajtra zlikvidoval domácí brankář..Netrvalo dlouho a první slabší chvilku si vybral náš brankář a bylo 1:0. Těsně před poločasem však krásně
vytáhnul gólovou střelu na rohový kop. O přestávce jsme udělali dvě změny v sestavě v podobě zařazení dvou starších žáků a ti se odměnili slušným
bojovným výkonem. Ve druhém poločase jsme podali o mnohem lepší výkon. Začali jsme si věřit a přicházeli i první šance, které, kdybychom byli
důraznější, mohly skončit brankou. V 60 minutě po hezké spolupráci dvojice Najmon - Fajt  skoroval druhý jmenovaný. Poté jsme domácí dostali pod tlak
a vytvořili jsme si několik slibných situací, ale Obrajtr, Kopp ani Sus je nedokázali proměnit. V závěru nás domácí zatlačlili, ale podržel nás David Chládek.