Starší a mladší dorost: Libiš - Vlašim 2:6 a 0:5

Starší   2:6 (1:2)

Nestihli jsme se ještě ani pořádně rozkoukat a hned jsme dostali první branku ve 2 minutě. Jinak byl první poločas velmi vyrovnaný a šance se střídali na obou stranách. My jsme dokonce mohli výsledek prvního poločasu ještě otočit, kdy jsme měli 3 vyložené šance a bohužel jsme je nedokázali využít. A tak přišla opět naše chyba na konci poločasu. Kdy udělal, jinak výborně chytající brankář, jedinou chybu v zápase a pozdě reagoval na přízemní centr a následně se míč odrazil od našeho hráče do branky. My jsme dokázali ještě v úplném závěru poločasu snížit na 1:2. Očekával jsem, že na soupeře vlítneme a zatlačíme ho. Bohužel naše pravidlo druhého poločasu platilo i zde a v 7 minutách soupeř pohřbil naší naději na bodový zisk. Zvýšil skóre na 1:4 a bylo hotovo. V posledních 15 minutách dokázal ještě dvakrát skórovat, my jsme dokázali už jen upravit výsledek na 2:6. Bohužel máme problémy s proměňování šancí a s druhými poločasy a proto jsme v tomto zápase nemohli bodovat.

Sestava: Škrna - Bubeníček, Buzek, Šulc, Douša, Fajt, Obrajtr, Wawrzyniak, Čvančara, Strapko, Šelemberk
Střídali: Kohout za Obrajtra, Beneš za Čvančaru, Starý za Buzka

Branky: Fajt, Beneš

Mladší   0:5 (0:2)

Do zápasu jsme šli s cílem uhrát solidní výsledek a dostat co nejméně branek. A proto jsme chtěli hrát hlavně ze zajištěné obrany. Soupeř si i tak vytvořil pár šancí, které zlikvidoval brankář. Bohužel jsme to nedokázali dohrát až dokonce poločasu a soupeř nás potrestal hned dvakrát ve 32 a 34 minutě. Myslím, že kdyby jsme vydrželi udržet bezbrankový výsledek do poločasu, soupeř by byl hodně nervózní. Takhle hrálo vše pro Vlašim a druhý poločas už patřil pouze a pouze jim. Druhý poločas nám přidali další 3 branky a mohli být i další.

Sestava: Chládek - Buzek, Wawrzyniak, Sus, Havlík, Kletečka, Hrubý, Soukup, Lechermayer, Pipošiar, Šulc
Střídali: Čerešna za Soukupa