Muži B: Mšeno - Libiš 4:0 (2:2)

Branky: 11.min. Žák, 39.min. Šobr

Sestava: Kaul - Pilař - Ryšlavý J., Šelemberk David, Bubeníček - Mündl, Pospíšil, Žák, Franz - Ryšlavý Marek, Šobr.

Dnes jsme jeli do Mšena jen překvapit a málem se nám to povedlo. Se třemi dorostenci v základní sestavě a dvěma na lavičce jsme podali velmi dobrý výkon. Chybělo mně 5 základních stavebních kamenů do sestavy, ale kluci se s tím poprali velmi dobře. V 11.min. jsme otevřeli skóre Žákem, kdy Šobr nacentroval z trestného kopu do vápna míč a Žák hlavou zavěsil. Vypadalo to velmi dobře až do 28.minuty, kdy se domácí poprvé dostali do vážnější situace, jinak jsme to odvraceli velmi dobře, ale naše obrovská chyba domácí poslala na koně a během 3.minut otočili skóre ve svůj prospěch ve 28. a 31.min., do té doby jsme měli hru pod kontrolou. Potom domácí ožili, ale byli jsme to my, kdo dal branku a to nádhernou - Šobr napřáhl a výstavní střelou vyrovnal a šlo se do kabin.

Ve druhé půli to byl vyrovnaný boj o míč, ale domácí byli šťastnější, povedlo se jim vstřelit ještě dvě branky, jedna opět z trestňáku se štěstím, kdy míč byl ve zdi tečovaný do protisměru našeho brankáře. Měli jsme ještě šanci na vyrovnání, ale domácí čtvrt hodiny před koncem zvýšili na 4:2 a bylo hotovo. Kluky musím pochválit za bojovnost až do konce utkání.