Muži B: Libiš - Vojkovice 2:1 (1:0) np

Branky: 25.min. Šerák, rozhodující pk. Pospíšil - vlastní Pilař

Sestava: Kratochvíl, Novák, Ryšlavý Jakub, Mráz, Franz, Fajt, Pospíšil, Žák, Šelemberk, Šerák, Šobr.

Střídali: 61.min.Pilař za Žáka, v 71.min.Míšek za Šeráka a v 76.min.Havel Lukáš za Mráze.

Dnes jsem musel udělat změny v sestavě o proti Kralupům kvůli zranění a bylo to znát na hře až příliš. Mám 17 hráčů a z toho 3 zranění a dva byli pryč. Naštěstí máme šikovné dorostence, kteří mají chuť hrát a to mě velmi těší, proto jsou pravidelně řazeni do základní sestavy a vždy jsem s nimi spokojen. Dnes jsme začali velmi špatně až zakřiknutě. Hosté měli více ze hry, ale alespoň jsme velmi dobře bránili. První šanci si vypracovali asi ve 20.minutě hosté, ale náš brankář nás podržel. Vzápětí jsme měli šanci, ale střelu Franze obránce tečoval na roh. Z rohu, který jsme zahráli Žákem velmi dobře, hlavičkující Ryšlavý to trefil do břevna a míč dopadl těsně před brankovou čáru a tam se nejlépe orientoval Šerák a zavěsil. O přestávce jsem klukům domluvil, že se musíme snažit hrát po zemi, ale to nám vydrželo  asi 15.minut. Nakopávané míče hostů nám dělaly problémy, tahle hra nám nesedí. Pár šancí bylo na obou stranách, ale tu naši největší zazdil Franz, kdy v malém vápně přestřelil bránu a i šestimetrové zábrany. Když se chýlil konec, tak jsem věřil, že budeme mít další 3 body, ale k naší smůle přišel z levé strany prudký centr a branku vstřelil Pilař, při odkopu to trefil tak nešťastně, že míč zapadl ke druhé tyči, kde náš brankář nestál. Pak jsme měli v 92.min štěstí, po naší chybě hostující útočník jen těsně minul naší branku. Na penalty jsme měli větší štěstí a vyhráli 6:5 a získali důležitý druhý bod. Teď jedeme na Pšovku"B", kde nás nečeká nic lehkého. Po dvou kolech jsem ale s 5 body velmi spokojen. Trenér Urbanec