Muži A: Libiš - Souš 2:1 (1:0)

Ve 2.kole jsme doma přivítali mužstvo Souše, vyhráli jsme 2:1 (1:0).
V prvním poločase jsme si vytvářeli množství šancí, volej Baratynského po centru Wahbiho vyrazil brankář, stejně dopadla střela Petra, únik Wahbiho vyrazili z branky obránci. Úvodní gól jsme dali po akci Houžvičky, ten uvolnil Petra a jeho výbornou přihrávku proměnil Baratynskyy. Stejný hráč přidal druhý gól po rohu Bezděka, Kabyl mu hlavou přiťukl míč a následná střela do šibenice posunula skóre na 2:0. Dvacet minut před koncem hosté snížili, naše mužstvo už jim vyrovnání neumožnilo.

Jungr - Škoda, Kabyl, Kolísek, Zuskin - Chlapec, Houžvička, Řepka, Wahbi - Baratynskyy, Petr střídali Bezděk, Těmín, Kvída, Čadek

Jiří Kabyl: Zasloužená výhra, mohli jsme zápas rozhodnout už v první půli, ke konci jsme si zápas zkomplikovali brankou na 1:2, ale utkání jsme dovedli do vítězství. V sestavě se objevili dva noví hráči, s jejich výkonem jsme spokojeni, to ale platí i pro celé mužstvo.