Starší dorost: Libiš - Luštěnice 10:0 (7:0)

V dnešním zápase jsme přivítali na domácím hřišti hráče z Luštěnic. Naši kluci získali v posledních 6 zápasech 16 bodů a tak před zápasem jsem na ně kladl velký důraz, že pokud chtějí dále vyhrávat, musejí si pro vítězství jít a něco pro něj udělat. A jsem rád, že kluci si to vzali k srdci a do zápasu vstoupili, jak měli. Předváděli opět krásný fotbal a krásné akce, které vedly ke krásným brankám. Zápas byl krásný na pohled do 70 minuty, a potom začali kluci lítal v oblacích. Každý si chtěl dát branku, nebyli jsme zodpovědní na svých postech a nehráli jsme týmově.... klasická euforie ''JÁ MŮŽU VŠE'' za stavu 9:0. Nebudu to klukům vyčítat, myslím, že asi každý fotbalista si takovou situaci jednou taky zažil. Jediný klad v posledních 20 minutách byl, že Svatoň protrhl svou brankovou nemohoucnost a vstřelil branku levou nohou (jak jinak) a zápas tak skončil 10:0. Doufám, že kluci jsou dostatečně připravení na další zápas, kde nás čeká těžký soupeř z Lužce, byl bych rád kdyby kluci chtěli nadále pokračovat v neporazitelnosti, ale to vše je v jejich nohách, hlavách a hlavně v srdci :-).
Trenér Libor Tichota ml.

Sestava: Bubeníček - Ryšlavý, Herynk, Matějka, Šelemberk D., Míšek, Mündl, Šelemberk F., Fajt, Jandourek, Najmon
Střídali: Obrajtr, Šulc, Svatoň, Wawrzyniak, Bláha
Branky:  Fajt D., Míšek F. 2x, Mundl F., Najmon J. 2x, Jandourek V., Šelemberk D., Šelemberk F., Svatoň V