Muži A: Litol - Libiš 3:1 (2:0)

V 1.kole divize jsme hráli na hřišti Litole a prohráli jsme 1:3 (0:2). Do utkání jsme vstoupili dobře, měli jsme tlak a domácí jsme v první desetiminutovce nepustili na dostřel naší branky. Pak jsme ale nepohlídali po prvním centru nabíhajícího hráče a prohrávali jsme 0:1. O chvíli později jsme dostali po dlouhém autu druhý gól. Do druhého poločasu jsme udělali dvě změny a zároveň jsme změnili i rozestavení a najednou jsme to byli my, kdo měl častěji míč. Po dlouhém pasu Kabyla a dobrém souboji Baratynského se dostal míč k Jiráňovi, jeho křížná střela znamenala snížení náskoku. Pak měl šanci Baratynskyy, ale jeho zakončení skvěle vyrazil domácí brankář. V závěru jsme otevřeli hru ve snaze vyrovnat a domácí po nakoplém míči a vyhrané hlavičce šli sami na bránu a dali rozhodující třetí gól.

Lomský - Zuskin, Kabyl, Trojan, Škoda - Páral, Řepka, Baratynskyy, Matoušek, Těmín - Petr střídali Jiráň, Šmíd, Kvída

Jiří Kabyl: Mrzí nás zbytečná porážka, nebyli jsme herně horším mužstvem, bohužel jsme v prvním poločase udělali dvě chyby a domácí nás potrestali. Druhý poločas jsme byli lepší, snížili jsme a pak domácí zázračně podržel brankář. Třetí gól byl z brejku, když jsme už hráli na riziko.
Kluky pochválíme za vůli, ale musíme si rozebrat některé momenty, po kterých jsme inkasovali.