Muži A: Jíloviště - Libiš 1:0 (0:0)

V 1.kole nového ročníku Ondrášovka krajského přeboru jsme zajížděli na hřiště ambiciózního nováčka do Jíloviště. Před Jílovištěm byla v sobotu hromadná bouračka, ta nás zdržela a odklonila, do kabiny jsme se dostali až 20 minut před začátkem utkání. Před zápasem se přihnal prudký déšť, takže hřiště bylo kluzké, ale tráva výborná. V prvním poločase jsme se nedostali do žádné vážnější šance, domácí se dostali do několika příležitostí, ale obrana v čele se Šídlem odolávala. Ve druhém poločase jsme dostali branku, když domácí hráč ve snaze vystřelit na naši branku trefil míč špatně, ale ten se dostal k domácímu útočníkovi a ten nedal našemu brankáři šanci. Přeskupili jsme sestavu a závěrečných dvacet minut se hrálo v naší režii. Do dvou šancí se dostal Kabyl, hlavička šla těsně nad, střelu srazil domácí gólman.Utkání jsme tedy prohráli 0:1 po poločase 0:0.

Šídlo - Franz, Kabyl, Zuskin, Trojan - Těmín, Matoušek, Janík, Frei- Škoda, Jiráň střídali Kiršner, Čadek, Rožánek

Václav Havel : Snažíme se do mužstva zapracovat nové mladé hráče, bojovali jsme, ale musíme uznat, že domácí byli v prvním poločase lepší, ve druhém poločase po obdrženém gólu jsme byli lepší my. Chybí nám tvořivý hráč, v útočné fázi potřebujeme být důraznější. Domácím gratulujeme k první výhře v přeboru, byli o ten gól lepší než my.