Mladší přípravka: 15.1.2012 Halový plážový turnaj v Záběhlicích

Neděle 15.1.2012, plážový fotbal v Praze Záběhlicích. Již brzy ráno vyrážíme směr Praha do Záběhlic na plážový fotbal. Skupina B: Výběr Prahy, Výběr Polabí, Čelakovic a Žižkova nám nahání hrůzu. Hrací čas 3krát 4minuty. V prvním utkání nás čeká Výběr Prahy. Po 2 třetinách prohráváme 2-0, ale 3 třetina nám sedne a Honza Trédl 2 góly vyrovnává na 2-2. Je konec a čeká nás penaltový roztřel, kde Trédl a Šafrata penaltu dávají a tím získáváme první 3 body. V druhém utkání bojujeme statečně s Čelákovicemi a vítězíme 3-2 brankami - Trédl 2, Šafrata. Ve třetím utkání nás čeká pozdější vítěz, Výběr Polabí. Trenér Roman Mroz posílá do branky místo Adama Vyšínského našeho hráče Filipa Nejezchlebu, který podává výborný výkon, ale soupeř je o branku lepší a my prohráváme po velkém boji 1-0. Do branky se vrací Adam. V závěrečném utkání nás čeká Žižkov, brzy prohráváme 1-0, ale kluci svým bojovným a obětavým výkonem utkání otáčejí a vítězí 5-1 brankami - Trédl 3, Tůma, Nejezchleba. A jako v sobotu v Kralupech, tak i dnes nás čeká boj o 3.místo, kde nás nečeká nikdo jiný než náš věčný rival z Neratovic. Ve 2 třetině se ujímáme vedení 1-0 brankou Trédla. Ale soupeř se nevzdává a brzy jde do vedení 2-1. Třetí třetina, ukazuje se náročnost boje a soupeř nás přehrává 5-1. A tak jako včera si odvážíme 4.místo. Gratulujeme a děkujeme všem klukům za reprezentaci na obou turnajích, kde si vedli na jedničku a neudělali nikde ostudu. Byla to pro ně velká změna a oni se s tím poprali. Sáhli si na samé dno. HOŠI JEN TAK DÁL. Romana