Béčko: Zimní liga FC Mělník - TJ Sokol Libiš 2:2 (0:1)

FC Mělník : Libiš"B"  2:2, poločas 0:1, branky Novotný, Pilař.

Sestava: Kaul - Eisner, Pospíšil, Hádek J., Šerák, Urbanec, Hochmann, Novotný, Chrti, Mráz, Pilař, střídali: Ryšlavý ml., Žák, Franz V.

Na zledovatělém terénu bez delegovaného rozhodčího jsme i se třemi dorostenci byli více jak důstojným soupeřem pro domácí. V 10 minutě po pěkné akci jsme se dostali do vedení 1:0, to jsme měli ještě obrovskou šanci, kterou Pilař ze 2 metrů trestuhodně na těžkém terénu zahodil. Domácí měli pár šancí, ale Viktor výbornými zákroky mužstvo podržel. Měli jsme pár trestných kopů, jeden z nich skončil na tyči a při dorážce jsme opět z malého vápna šanci zahodili. Do druhé půle jsme omladili, zaskočili domácí a vedli jsme 2:0 v 50 minutě. Po neshodách a pár zbytečných zákroků na obou stranách, domácí 3 krát střídali rozhodčího. Domácí v 57 min. snížili na 1:2 a v 65 minutě srovnali z penalty na 2:2, která neměla být, protože tomu předcházel na půli hrubý faul na našeho nejmladšího hráče Ryšlavého ze zadu, rozhodčí to pustil, domácí hráč šel sám na branku, ve velkém čtverci upadl a byla z toho nesmyslná penalta. Pozitivum byla naše velmi dobrá hra, takže s klukama jsem velmi spokojen za předvedenou hru. Trenér "B" Urbanec a příští sobotu od 17.hodin derby s Lobkovicema.