Muži B: Obříství - Libiš 1:2 (0:1)

Branky: 14. a 82.min. Brynda

Sestava: Gabriel - Novák - Ryšlavý J., Pilař, Chorvát - Fajt, Pospíšil, Žák, Eisner, Brynda - Borkovec

Střídali: v 63.min. Míšek za Fajta, v 69.min.Ryšlavý Marek za Žáka, v 84.min. Obrajtr za Borkovce, v 87.min. Sus za Bryndu a v 90.min. Mündl za Ryšlavého Marka.

Dnes jsem klukům naordinoval stejnou taktiku jako v Lobkovicích, snažili jsme se zhustit střed a vyrážet po krajích do brejku. Hned ve 14.minutě se to povedlo, kdy Žák našel Borkovce ten zatáhl míč po lajně a z rohu šestnáctky po zemi přihrál Bryndovi a vedli jsme 1:0 pěknou střelou po zemi přesně k tyči (nádherná akce). Vytvořili jsme si převahu a měli jsme spoustu slibných šancí, ale nedali jsme. Poločas jsme vyhráli, ale museli jsme pokračovat furt stejně. Druhý poločas byl už těžší, protože terén byl čím dál horší, ale i na tom se hrál poměrně dobrý fotbal. Bylo tam pár emocí, ale celkem to bylo utkání bez zaludností. Druhý poločas byl vyrovnaný, ale my jsme měli vyloženější šance a jednu jsme proměnili po ose Ryšlavý Marek - Borkovec a ten opět našel Bryndu a ten se nemýlil a vedli jsme 2:0, myslel jsem, že je hotovo, tak jsem ještě takticky prostřídal. No ale domácí to zdramatizovali, když domácím rozhodčí Stibůrek daroval penaltu v 90.min. nesmyslnou!!!! Domácí snížili, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Dnes musím pochválit celý mužstvo za bojovný výkon až do konce, ale vyzdvihnout musím trojici Novák - Borkovec - Brynda a za domácí výborně chytajícího brankáře Krále. Musím poděkovat našim fanouškům, kteří nám tleskali a fandili po celé utkání. Trenér Urbanec