Muži B: Libiš - Řepín 3:0 (1:0)

Branky: 30.min. Eisner, 55.min. Borkovec, 66.min. Pilař

Sestava: Lomský - Novák - Ryšlavý J., Pilař, Chorvát - Pospíšil, Eisner, Pazdera, Míšek - Šobr, Borkovec

Střídali: 46.min. Fajt za Míška, 60.min. Žák za Šobra, 68.min. Ryšlavý M. za Borkovce a Škrna v 76.min. za Pazderu

Dnes k nám zavítali hosté z Řepína a hned od začátku jsem věděl, že to bude velmi těžké utkání. Hosté výborně bránili a vyráželi do rychlých brejků. Naše útočníky velmi dobře bránili ve dvou hráčích, takže jsme se těžko prosazovali, i když pár šancí tam bylo. Povedlo se nám vstřelit branku až ve 30.min., po rohovém kopu Šobra se prosadil v pokutovém území Eisner hlavou 1:0. Do poločasu se již stav nezměnil. V kabině jsme si řekli, že musíme hrát pořád stejně trpělivě a dávat pozor na rychlé brejky hostů a to se nám podařilo v 55. minutě, kdy Šobr zahrával z levé strany standartku, na kterou si naskočil Ryšlavý Jakub a hlavou trefil tyč, míč se odrazil k Borkovcovi a ten zvýšil na 2:0. O 11. minut později si převzal míč Pilař a pěknou kombinací po ose Pilař-Pazdera-Pospíšil následoval centr a Pilař zvýšil v 66.min. na 3:0. Pár šancí jsme ještě měli, ale žádnou jsme nevyužili. Nebylo to tak lehký utkání jako ve středu proti Kostelci, myslím si, že až se Řepín chytne, tak na tom nebude tak špatně, ale musí proměnit aspoň nějakou šanci. Teď nás čeká derby v Lobkovicích, kde to bude určitě velmi těžký utkání, ale už se těšíme, musíme prolomit venkovní smůlu. Nejlepším hráčem našeho mužstva byl Pilař.