Muži A: Brozany - Libiš 1:0 (0:0)

11. kolo  podzimní části odehrál náš celek utkání v Brozanech v této sestavě:

Lomský – Kalaš, Kolísek, Zuskin, Bezděk, - Mach, Řepka,Prieložný, Pořízek, Šobr, - Kubec,

V dalším  venkovním  utkání proti jednomu z favoritů soutěže jsme bezesporu herně nepropadli, výsledkově ale opět bohužel ano.  V prvním poločase, který skončil bez branek, jsme domácím prakticky nic nedovolili, ale ani my jsme si nevytvořili žádnou dobrou příležitost ke vstřelení nebo alespoň ohrožení soupeřovy branky. Nedařilo se na útočné polovině více držet míč na našich kopačkách především díky nepřesnostem při zpracování nebo přihrávání. Také některé odkopy bránících hráčů mohly být realizovány raději přesnou přihrávkou. Soupeř nás někdy atakoval i za cenu faulu, a tím se dostával postupně do tlaku, poněvadž hlavní rozhodčí některé fauly domácích tzv. pouštěl.  I přes postupné střídání a nucené odstoupení některých našich hráčů v průběhu druhého poločasu (Pořízek, Kalaš), se dařilo stále držet vyrovnaný bezbrankový stav.  Bohužel stačila nedůslednost a nepozornost na naší levé straně obrany, kdy soupeř využil rychlý protiútok, nachytal celou naši obranu včetně stoperů v nedbalkách a po přihrávce ze strany do našeho malého pokutového území vstřelil branku. Byla to velká škoda, poněvadž do konce utkání chybělo cca 15 minut. Další šance si domácí již nevytvořili, ale ani my ne. Jediným kladem tohoto utkání byla skutečnost, že již byl připraven dostatek hráčů na lavičce, musím však konstatovat, že v případě jejich nasazení nepřinesli někteří do hry větší kvalitu nebo alespoň bojovnost, což je pro mě  určité zklamání.  Slova chvály na výkon našeho mužstva pronesl trenér domácích Jiří Němec (bývalý úspěšný ligový hráč a reprezentant), který tak vystihl náš herní projev, když konstatoval, že bez vstřeleného gólu se těžko vyhrává. Naše hráče musím také pochválit za velmi  dobrý výkon, který však budeme muset ještě zlepšit ve zbývajících podzimních utkáních a odehrát je již doslova bez chyb.

Petr Pálka

 

Rubriky:

ROZPIS PODZIM 2016

Fotbalový nábor

Holky, kluci, čtěte:


TVCOM - video

DIVIZE B
DIVIZE B

Libišská Sokolovna 50let

FOTOGRAFIE                VIDEO

Libišská šála

Historické foto

Dnes je

Sestavuji aktuální kalendář ...

Tělovýchovná jednota Sokol Libiš z.s.

Fotogalerie - Akce ženy

Podpora

Obec Libiš
Obec Libiš

 

Sponzoři

Reklama