Dorost: Libiš - Dolnobousovský SK 2:3 (0:1)

Sestava: Chládek - Kohout /65 Kohout/, Sus, Buzek, Soukup/65 - Zahradníček /- Hrubý/ 37- Rác/, Bubeníček, Fajt, Havlík/65-Najmon/- Bláha, Obrajtr

Začátek utkání patřil hostujícímu týmu, který nás přehrával po všech směrech. Výsledkem byla i branka v naší síti po hezké křídelní akci.
Poté jsme začali trochu hrát a dostávali jsme se více před soupeřovu branku. V 16 minutě hostující hráč musel po druhé žluté kartě předčasně
pod sprchy. Hostující tým začal bránit a my jsme se dostali do několika slibných šancí, ale ani ta největší z kopačky Bubeníčka, který šel sám na brankáře, v síti neskončila. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme více nebezpeční a důrazní před soupeřovou brankou. Hostující tým
nás ale hned v 15 minutě trestal. Po akci z pravé strany přišel centr, který hostující hráč špatně trefill a ten skončil na první tyči překvapeného
Chládka. Poté jsme začali hrát v obraně pouze na tři obránce, ale netrvalo dlouho a po nedůrazu v osobním souboji se míč dostal potřetí do
naší branky. Za stavu 0:3 jsme nesložili zbraně a po akci Bláhy se dostal k odraženému míči Najmon a dal naš první gól. Začali jsme ještě bojovat
o každý míč a výsledkem byl faul na pronikajícího Bláhu. Nařízenou penaltu proměnil Fajt. V závěru jsme se ještě snažili alespoň o zisk jednoho
bodu, ale hostující tým si uź vítězství nenechal vzít. Myslím, že snahu a bojovnost většině klukům nemohu upřít, ale soupeř měl něco navíc a tou
byla i větší chuť po gólech a herní kvalita..