Dorost: Brandýs/Boleslav - Libiš 3:2 (3:0)

Branky: Šobr 2x
Sestava: Chládek - Hrubý/45min - Kohout/, Kohout/70min - Zahradníček/, Bubeníček, Sus - Fajt, Šobr, Buzek, Havlík/45min - Soukup/ - Najmon/45 - Bláha/, Obrajtr/75min - Rác/

Do zápasu jsme nastoupili, myslím v nejsilnější sestavě podzim, ale to, co jsme předváděli první poločas, bylo opravdu na silné nervy. Před zápasem
jsem kluky upozorňoval na vstupy do zápasů, které nám vůbec nejdou. Nekoncentrovanost naší obrany a po pěti minutách bylo 1:0. Soupeř nám takřka vůbec nepůjčoval míč, všude jsme byli pozdě a když už jsme se dostali do nějaké akce, zbrklostí jsme ji pokazili. Netrvalo dlouho a zase jsme
zaspali a z pravé strany si do průnikové přihrávky zaběhl krajní záložníček a bylo 2:0. Do konce poločasu nás domácí tým potrestal ještě jednou, kdy jsme jim to nechtěně namazali pěkně do běhu a pro domácího útočníka už nebyl problém skórovat. O přestávce došlo k velkým změnám a do druhého poločasu vstoupilo uplně jiné mužstvo, které se najednou pralo o každý míč a domácí najednou začali chybovat. Výsledkem snahy byla po
hezké akci a faulu na Fajta penalta, kterou však postižený nepromněnil. Napadání Bubeníčem dělalo soupeři velké problémy v rozehrávce a přišly i první šance. Po kombinaci na hranici velkého vápna to vzal na sebe Šobr a bylo 3:1. Hráli jsme trochu na riziko, ale nedalo se nic dělat. Několik rohů zůstalo nevyužito, ale při tom posledním se míč dostal k Šobrovi a ten krásně snížil na 3:2. Chvilku poté jsme měli tutovku v podobě přihrávky za obranu domácího týmu, ale zmařila jí píštalka rozhodčího. V závěru jsme hráli opravdu na riziko a přišli i dvě tutovky domácích, nicméně skoŕe už se neměnilo.