Muži B: Všestudy - Libiš 4:0 (2:0)

Sestava: Škrna - Eisner - Novák, Ryšlavý J., Chorvát - Fajt, Pospíšil, Pazdera, Žák - Šobr, Borkovec.

Střídali: ve 46.min. Vdovicyn za Žáka, v 62.min. Míšek za Pospíšila, v 67.min. Mündl za Fajta a v 75.min. Pilař za Šobra a Bubeniček za Ryšlavého Jakuba.

Dnes jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého. Začali jsme velmi dobře, drželi jsme míč na svých kopačkách a vytvořili jsme si spoustu šancí, ale všechny jsme špatně zakončili a samozřejmě přišel trest. Z první akce domácích z pravého strany přišel centr a domácí hráč se prosadil, prohrávali jsme 1:0. Ve 26.min. jsme opět zbytečně dostali druhou branku, i když jsme byli lepší. Do druhého poločasu jsme si řekli, že s tím něco uděláme, ale v 54. minutě jsme dostali 3 branku. Měli jsme spoustu akcí, ale bud jsme trefili brankáře nebo to šlo vedle. Domácím gratuluji k výhře. Fotbal se musel líbit a proběhlo to v klidu bez nějakých emocí. Rozhodčí to zvládli na výbornou. Teď se musíme připravit na Kostelec, aby jsme zvládli důležité domácí utkání. Trenér Urbanec