Muži B: Horní Počáply - Libiš 3:1 (2:0)

Branka: 87 min. Šobr

Sestava: Lomský - Novâk - Pospíšil, Pilař, Chorvát - Fajt, Pazdera, Šobr, Mündl - Brynda, Vdovicyn

Střídali: ve 46.min. Míšek za Chorvata, ve 46.min. Ryšlavý J. za Vdovicyna, v 67.min. Obrajtr za Bryndu a v 71.min. Bubeníček za Mündla.

Dnes jsme podali jeden z nejhorších výkonů za 6 odehraných kol. Domácí šli od první minuty za výhrou a po našich chybách jsme jim to usnadnili. Poločas 2:0 pro domácí. O poločase jsem prostřídal a začali jsme aktivně, vypracovali jsme si převahu a měli šance, ale ty končili buď mimo, nebo jsme trefili domácího brankáře. Samozřejmě přišel trest, po naší chybě jsme dostali branku z penalty a už jsem věděl, že s tím už nic neuděláme.

Ve středu dohráváme 6. kolo s Kostelcem, kluci dostali volno, aby se zamysleli. Zase máme obrovské výkyvy. Nebyli jsme kompletní, ale na to se nebudeme vymlouvat, je to v každém hráči, je to o přístupu k utkání, nikdo se sám neporazí. Teď musíme získat 6 bodů - středa Kostelec a sobota Řepín. Trenér Urbanec