Muži A: Libiš - Velvary 2:5 (2:2)

4.kolo podzimní části odehrál náš divizní celek v domácím prostředí v této sestavě:

Kratochvíl – Műller, Kolísek, Zuskin, Škoda, - Křtěn, Prieložný, Pořízek, Ptáček, - Mach, Kubec,

V sestavě chyběl Hromas, který byl vyloučený v minulém utkání a dá se říci, že jeho neúčast byla znát. Soupeř šel do vedení po přetaženém centru zleva, když jsme na pravé straně důsledně nepokryli útočného hráče soupeře, který si míč zpracoval a prostřelil našeho brankáře z bezprostřední blízkosti. Kluci to ale v žádném případě nezabalili a po hezké individuelní akci našeho nového hráče Křtěna na pravé straně se nám podařilo vyrovnat. Zanedlouho na to následoval přímý kop Velvar cca z 25m, na který nepochopitelně nezareagoval náš brankář a nechal míč zapadnout do brány. Obranu soupeře se snažil zaměstnávat stále Křtěn a po jeho akci a centru vstřelil nekompromisně hezký gól hlavou Ptáček. Do kabin se tak šlo za stavu 2:2. O poločasové přestávce odstoupil pro zranění Műller (nahradil ho Kalaš) a nejistého Kratochvíla vystřídal v brance Gabriel. Jeho výkon nás ale doslova šokoval, poněvadž brankář jeho kvalit nesmí předvést výkon, který ve druhém poločase předvedl. Především gól na 2:4, když místo jednoduchého odkopu zvolil kličku, po které ztratil před vlastní brankou míč. Za tohoto nepříznivého stavu přestali někteří hráči bojovat, pozdě obsazovali soupeře, který dobře držel míč na svých kopačkách. O naši porážku se velkou měrou zasloužili oba dva brankáři, kteří si musí svoji hru dokázat sebekriticky vyhodnotit. Do hry ještě nevýrazného Macha vystřídal Šobr, předvedl však podobný nevýrazný výkon. Další střídající Hejda a Borkovec rovněž nepřispěli k akcím, které by vedly alespoň ke snížení nepříznivého stavu. Myšlenka na závěr: bez brankáře, který dokáže alespoň v některých kritických situacích mužstvo podržet, se body budou získávat jen velmi těžko.