Muži A: Kladno - Libiš 2:0 (0:0)

SK Kladno – Sokol Libiš: 2:0 (0:0)

6. kolo podzimní části odehrál náš divizní celek na půdě SK Kladno v této sestavě:

Gabriel – Hromas, Kolísek, Zuskin, Kalaš, - Mach, Prieložný, Škoda, Pořízek, Ptáček, - Kubec

Naši hráči zahájili utkání velmi dobře, vzali domácím vítr z plachet aktivní hrou, ze které si vypracovali během prvních 20 minut 3 velké brankové příležitosti a to Ptáček 2 x, když nejdříve z bezprostřední blízkosti hlavou neproměnil přetažený centr zprava a pak v další vyložené příležitosti nastřeli tyč v situaci, která se nedala neproměnit. Těmto jeho 2 šancím předcházela obrovská Kubecova příležitost, který se po vyšachování soupeřovy obrany ocitl sám před brankářem Kladna a opět ze vzdálenosti cca 8metrů nedokázal proměnit. To byla obrovská škoda a neproměnění těchto možností ke vstřelení branky nás stálo lepší výsledek. Celý první poločas pokračoval v oboustranně bojovné hře, domácí však byli důraznější a také zákeřnější. Tvrdý úder do hlavy schytal do té doby výborně hrající Pořízek, který musel být ošetřován a utkání posléze ani nedohrál. Stoperská dvojice zahrála opět výborně, především Zuskin svedl nespočet vítězných soubojů s důraznými hráči Kladna. I všichni další hráči poctivě v tomto utkání bojovali a v průběhu prvního poločasu nedovolili soupeři ohrozit naši branku.

Do druhého poločasu byl po jednom z mnoha ostrých faulů soupeře ošetřován mimo hřiště Kalaš a domácí v tomto okamžiku zaútočili po pravé straně (kde právě Kalaš chyběl) a po několika přihrávkách překvapili celou naši obranu i brankáře a dokázali vstřelit gól prakticky z bezprostřední blízkosti u jedné z tyčí, kam se nestačil Gabriel přesunout. Druhý gól dali pro změnu po průniku přes naši pravou stranu obrany, kde především Hromas pozdě zachytával náběhy soupeře. V 65.minutě vystřídal Křtěn Kubece, v 70.minutě Šobr zraněného Pořízka a na posledních 5 minut vystřídal Ptáčka Fajt. Soupeř dohrál utkání již bez větších problémů i když jsme se stále snažili alespoň sporadicky něco vymyslet. Chyběla nám ale větší přesnost a někdy i odvaha pustit se s míčem rychleji dopředu.

Velká škoda promarněných příležitostí v prvním poločase, bohužel se potvrdilo staré pravidlo „nedáš ... dostaneš“.

Petr Pálka

Rubriky:

ROZPIS PODZIM 2016

Fotbalový nábor

Holky, kluci, čtěte:


TVCOM - video

DIVIZE B
DIVIZE B

Libišská Sokolovna 50let

FOTOGRAFIE                VIDEO

Libišská šála

Historické foto

Dnes je

Sestavuji aktuální kalendář ...

Tělovýchovná jednota Sokol Libiš z.s.

Fotogalerie - Akce ženy

Podpora

Obec Libiš
Obec Libiš

 

Sponzoři

Reklama