Dorost: Chotětov - Libiš 0:7 (0:2)

TJ Sokol Chotětov : TJ Sokol Libiš  0: 7 /0:2/
Branky: 39, 51, 65, 69, 80 min Šobr, 15 min Sus, 71 min Havlík

Sestava: Chládek - Kohout Vojtěch, Bubeníček, Kohout Václav/80min-Zahradníček/ , Sus - Hrubý/77min-Kopp/, Fajt, Buzek/37-min Šobr, Havlík/71min-Najmon/ -  Obrajtr, Soukup/ 69min-Rác/

Do utkání se sousedem z tabulky jsme šli s cílem bodovat. Do utkání jsme vstoupili lépe a v 15 minutě po úniku Hrubého se dostal do gólového zakončení Sus. To bylo ale z naší strany na nějakou dobu všechno. U každého míče jsme byli druzí a nechali soupeřovi spousty času na míče, které směřovaly za naši obranu. Několikrát bylo před naší brankou rušno a jenom díky impotenci domácích útočníků bylo na ukazateli 0:1. Ve 35 min se v souboji zranil Tomáš Buzek a musel předčasně do kabin. Na hřiště přišel Martin Šobr a netrvalo dlouho a po spolupráci s Davidem Fajtem
překonal domácího brankáře poprvé. Do kabin jsme šli sice s dvoubrankovým vedením, ale s předvedenou hrou jsem spokojen nebyl.

Do druhého poločasu přišlo uplně jiné mužstvo, které si po třetí brance z kopačky Šobra začalo věřit a bylo vidět i několik hezkých fotbalových akcí. Začali jsme být drzejší a vytvořili jsme si i několik standartních situací. Tři z nich krásně trefil kdo jiný než dnešní střelec Šobr. Předposlední gól padl po hezké individuelní akci Havlíka. Za dnešní výkon hlavně ve druhém poločase a potažmo zisku tří bodů ze hřiště soupeře bych chtěl klukům  poděkovat.