Muži B: Libiš - Mšeno 3:1 (0:1)

Branky: Mündl z PK, Ryšlavý J., Fajt z PK

Sestava: Škrna - Novák - Ryšlavý J., Pilař, Chorvát - Žák, Pospíšil, Pazdera, Fajt - Míšek, Mündl.

Střídali: v 81.min. Kaul za Mündla, v 84.min. Bubeníček za Žáka a v 86. min. Urbanec za Chorváta.

Dnes se nám nepovedl začátek, bylo to od nás moc upracované a dělali jsme spoustu chyb a po jedné chybě Pazdery v 6.min. se hosté dostali do vedení. Pak to utkání bylo takový nemastný neslaný. Spousta soubojů ve středu hřiště, míče lítaly z jedné strany na druhou. O poločase jsem udělal trochu humbuk v kabině. Trochu jsme se zvedli, asi po deseti minutách ve druhém poločase už jsem kluky začínal poznávat, hráli svoji hru. V 58. minutě po faulu na Mündla se kopala penalta a sám postižený ji proměnil a vyrovnali jsme na 1:1. O 6 min. později jsme zahrávali Žákem rohový kop a Kuba Ryšlavý nádhernou hlavou strhnul vedení na naší stranu. Od té chvíle hosté znervózněli a začali nadávat rozhodčímu a faulovat. Po jednom zákroku na Pospíšila, který byl bez míče faulován ze zadu, úplně zbytečně šel hráč hostů pod sprchy v 68.min. Hosté hráli vabank a po jedné skrumáži se jim málem povedlo vyrovnat, ale Náš brankář nás podržel. Když v 76.min. šel pod sprchy za urážku rozhodčího brankář hostů, tak už jsem věřil, že to dotáhneme do vítězného konce. Ke konci zápasu jsem prostřídal všechny náhradníky včetně sebe, protože mně chyběli 4 hráči základní sestavy, musel naskočit i brankář Kaul do hry a v 90.min. byl faulován v pokutovém území a následnou penaltu proměnil David Fajt a zvýšil na 3:1. Za chvíli byl odpískán konec a nás mohlo hřát za úporného vedra vítězství nad Mšenem. Chci klukům poděkovat, a i když se některým nedařilo, tak to nahradili bojovností. Hosté si zápas prohráli sami svou nedisciplinovaností. U nás bych řekl, že byl nejlepším hráčem náš brankář Škrna, který nás podržel už ve 3 zápase v řadě. Jsem spokojený s výsledkem, ale hra trochu skřípala. Teď nás čeká opět těžký soupeř doma, kde hostíme Vojkovice, také děkuji hrstce diváků, co přišli a těšíme se na další domácí utkání. Trenér Urbanec