Muži A: Hostouň - Libiš 3:0 (1:0)

3. kolo podzimní části odehrál náš divizní celek na půdě Hostouně v této sestavě:

Kratochvíl – Hromas, Kolísek, Zuskin, Škoda, - Kalaš, Prieložný, Pořízek, Dušek, - Ptáček, Šobr

Je třeba uznat, že domácí tým byl po celé utkání fotbalovější, držel častěji míč na svých kopačkách a byl nebezpečný svými dlouhými míči po stranách, na které naši hráči pozdě nebo špatně reagovali. Přesto po jednom vydařeném úniku Kalaše po naší pravé straně a jeho přesném centru měl na hlavě již v 19. minutě vyloženou šanci Ptáček, který ji však promarnil na úrovni malého pokutového území nepřesným a nedůrazným zakončením hlavou, což pro další vývoj utkání byla škoda. Naopak soupeř využil svůj rohový kop ve 24.minutě po zaváhání všech bránících hráčů, kteří nechali soupeře nejdříve vystřelit a pak i dorazit hlavou. I po vstřeleném gólu jsme se snažili přecházet do protiútoků a po jednom z nich pronikal do pokutového území Dušek a byl podražen bez míče v brankové situaci. K údivu nás všech i domácích hráčů a příznivců však pokutový kop rozhodčí nezapískal. Poločas tak skončil vítězstvím domácích 1:0.

Do druhého poločasu nastoupil Mach (odstoupil Dušek, který nebude již po zbytek sezóny ze studijních důvodů k dispozici). Vítr z plachet nám ale rychle vzal pan hlavní rozhodčí Duchoň, když již ve 47. minutě vyloučil velmi přísně našeho Hromase po běžném, navíc neúmyslném faulu, když ze strany podrazil pronikajícího útočníka domácích, který v žádném případě nebyl a nemohl být nevyložené šanci, jelikož Hromas byl ještě zajištěn Kolískem. V 60. minutě opět po dlouhém míči po pravé straně jsme nepokryli nabíhajícího útočníka, který zpětnou přihrávkou připravil situaci na 2:0 pro domácí. Do hry přišli postupně ještě Műller, Řepka a v závěru nově příchozí Hejda, kteří však již nebyli schopni s ohledem na početní převahu dobře hrajícího soupeře s nepříznivým výsledkem nic udělat. Na 3:0 zvyšovali domácí velmi tvrdou a přesnou střelou za hranicí pokutového území, když jsme opět, jako po celé utkání pozdě a špatně přistupovali k hráčům Hostouně. Vítězství domácích s ohledem na jejich převahu lze považovat za zasloužené, v kritických situacích jim však výrazně pomohl neodpískáním penalty a vyloučením Hromase pan hlavní rozhodčí. Naše hra zaslouží samozřejmě také velkou kritiku, postrádali jsme lepší přechod do útoku, někdy jsme se spokojili pouze s obrannými odkopy, což k ohrožení obrany soupeře nestačilo. Většinu osobních soubojů uprostřed hřiště vyhrávali domácí, kterým naše středová řada nedokázala konkurovat. Chybělo větší nasazení, důraz a přesnost ve hře, což musíme bezpodmínečně zlepšit pro všechna další a hlavně nejbližší utkání.