Muži B: Libiš - Dolní Beřkovice 6:1 (3:0)

Sestava: Kaul - Mundl, Novák, Ryšlavý J., Bubeníček - Fajt, Eisner, Žák, Pospíšil - Čvančara, Šobr

Střídání: Míšek za Pospíšila, Pilař za Čvančaru, Obrajtr za Šobra, Douša za Mundla

Branky: Čvančara 2x, Fajt 2x, Šobr, Obrajtr

Až na jednu změnu nastoupila totožná sestava jako minulý týden v Počaplech, což se pozitivně projevilo hned od začátku zápasu. Zápas jsme kontrolovali a postupně se dostávali do šancí. Hosté měli za poločas dvě vážnější šance, ale jednou podržel Kaul a podruhé pomohlo břevno. Skóre otevřel po deseti minutách po nádherné kolmici od Šobra Fajt, který krásně obhodil Pateru, jenž jako klasický kanonýr Beřkovic, nastoupil tentokrát netradičně v rukavicích a míč se došoural až do branky. O chvíli později se parádně prosadil po dobré práci Fajta další mladý a nadějný fotbalista a pomalu již stabilní člen našeho útoku Tomáš Čvančara. Tentýž hráč ještě do půle zvýšil na 3:0, když využil krásný centr Šobra a bylo prakticky rozhodnuto.
Druhá půle byla herně již trochu vyrovnaná, ale i tak jsme dokázali vstřelit stejný počet branek jako v té první. Nejdříve zvýšil po nádherné kombinaci do prázdné brány výborně hrající Šobr, poté ukázal čich na góly další nadějný hrot z dorostu Obrajtr, když dohrál standardku a nakonec udělal gólovou tečku z naší strany ten, kdo vše také začal a to výstavní střelou přes celou bránu David Fajt. Hosté ještě z drobného ofsajdu, který sudí přehlédli, jen korigovali. Někteří hráči hostů zápas trochu nezvládali a ukázali svůj charakter ve vypjatých situacích, ale i tak se s tím dokázali naši mladíci skvěle popasovat a fotbalovostí jim to vrátili. Musím vyzdvihnout výkon všech dorostenců, kteří za nás nastupují, protože výborně zapadli a nyní rozhodují zápasy.