Starší a mladší dorost: Neratovice - Libiš 3:0 a 2:0

Starší dorost
Neratovice 3:0 Libiš

Tentokrát naše cesta k soupeři nebyla vůbec dlouhá, protože jsme zamířili k našemu sousedovi do Neratovic. Na tento zápas se kluci vždy těší a myslím, že měli další důvod se těšit více, když se dozvěděli, že se bude hrát na stadionu v Neratovicích. Do zápasu jsme šli oslabeni o 3 hráče, ale stejně na tom byl i soupeř. Do zápasu jsme šli s tím, že vzadu musíme hrát jednoduše a nenechat soupeři ani kousek prostoru. Dařilo se nám to celkem úspěšně. Soupeř byl však aktivnější a fotbalovější a po jednom rohu jsme dostali míč na vápno, nikdo bohužel nevystoupil a Tláskal se střelou z voleje nemýlil. A ke konci poločasu soupeř využil našeho nedůrazu a v klidu zvýšil. Druhou půli jsme se snažili uhrát aspoň dobrý výsledek a aspoň jednou skórovat. Soupeř byl však vzadu pozorný a nepustil nás do žádné nebezpečné šance. Naopak soupeř si vypracoval asi 4 vyložené šance, ale všechny zneškodnil výborné chytající Škrna. Opět ke konci druhé půle se soupeř ozval v podobě nádherné střely z 20m a ta už skončila v naší sítí. Celkově hodnotím zápas jako povedený. My hrajeme s tím, co máme a na co máme a dnes kluci bojovali až do konce. Jen bych si přál, aby na takové zápasy chodilo více fanoušků a rodičů, myslím, že každý hráč na hřišti je rád, když ho přijde nékdo podpořit.

Sestava: Škrna - Šulc, Bubeníček, Wawrzyniak, Matějka, Fajt, Douša, Šelemberk, Strapko, Beneš

Střídání: Bartoš za Doušu, Starý za Beneše, Kohout za Strapka

Mladší dorost
Neratovice 2:0 Libiš

Zde jsem byl hodně potěšen výsledkově i herně. Budu se opakovat, ale bohužel nemáme základnu jako Neratovice a jiné větší kluby a tak hrajeme to, na co máme. A kluci se toho zhostili dobře. Nehráli jsme nějak pohledný fotbal, ale kluci bojovali a dělali, co můžou, aby uhráli dobrý výsledek. Bohužel jsme dostali branku, kterou jsem určitě nečekal. A to bylo hlavou, naše výšková převaha byla zjevná a proto branka hlavou pro mne byla velkým zaváháním. My jsme mohli v zápětí vyrovnat, ale Kletečka samostatný nájezd ze strany neproměnil a tak poločas skončil 1:0. Soupeř nadále držel míč a my hrozili pouze brejky. Skóre se však ani na jedné straně neměnilo. Až minutu před koncem jsme propadli ve vápně a svou šanci soupeř proměnil. Pro mladší dorost je takový výsledek velký úspěch, snad jim nasazení vydrží i nadále.

Sestava: Chládek - Šulc, Matějka, Wawrzyniak, Lechermayer, Hrubý, Kletečka, Buzek, Sus, Pipošiar, Havlík

Střídání: Soukup za Matějku, Kopp za Havlíka, Najmon za Šulce, Čerešna za Hrubého