Starší a mladší dorost: Libiš - Uhlířské Janovice 1:3 a 3:5

Starší   1:3 (1:0)

Do zápasu jsme vstoupili aktivně a soupeř byl trošku zaskončený naší aktivitou. Po nádherné akci jsme dokázali vsítit brzkou branku a pak jsme se snažili do půle udržet tento výsledek, což se nám povedlo. Soupeř měl do poločasu ještě několik šancí, které jim zlikvidoval Škrna. Bohužel jsem zjistil, že druhé poločasy nám vůbec nejdou a tak přišla pohroma v 8 minutách. Soupeř během 8 minut dokázal otočit výsledek ve svůj prospěch na 3:1. My jsme pak měli ještě nějaké šance na skórování, ale bohužel jsme je nevyužili. A Škrna se opět vyznamenal několika zákroky, kdy zlikvidoval asi 3 nájezdy a několik nebezpečných střel. Škoda, že se zápas nehraje vcelku, možná by to dopadlo jinak.

Sestava: Škrna - Bubeníček, Šulc, Buzek, Obrajtr, Šelemberk, Strapko, Fajt, Douša, Wawrzyniak, Kohout
Střídali: Beneš za Kohouta, Starý za Doušu, Bartoš za Wawrzyniaka, Bláha za Obrajtra

Branka: Obrajtr

Mladší   3:5 (2:0)

I zde platí pravidlo, že druhé půle nám nejdou. V zápase, kdy vedeme v první půli celkem překvapivě hladce 2:0 a dokážeme tento zápas prohrát. Svědčí to o tom, že kluci nemají touhu si dojít pro vítězství, nedokážou se kousnout a odevzdat na hřišti vše nebo něco navíc. Na hřišti je několik kluků, co tam nechají vše, ale kdybych měl počítat tak 5 lidí z 11 hráčů, to je hodně málo. Soupeř i když prohrával, viděl, že má šanci a může ještě zvítězit a tak si šel cílevědomě pro vítězství. Byla vidět jejich touha po vítězství. Z našeho výkonu jsem byl hodně zklamaný.

Sestava: Chládek - Buzek, Šulc, Pipošiar, Lechermayer, Wawrzyniak, Soukup, Havlík, Sus, Najmon, Hrubý
Střídali: Kopp za Wawrzyniaka

Branky: 2x Najmon, Sus