Muži B: Libiš - Tišice 1:3 (0:1)

Branka: Ryšlavý Marek v 86.min.

Sestava: Kaul - Eisner - Ryšlavý J., Novák, Pilař - Mündl, Pazdera, Pospíšil, Fajt - Žák, Ryšlavý Marek.

Střídali: 46.min. Míšek za Eisnera a Bláha v 54.min. za Pospíšila.

Dnes jsme začali velmi dobře, měli jsme dvě slibné šance, ale bohužel jsme je neproměnili, tak přišel trest. Hosté v první šanci hned udeřili Prejzkem a dostali se do vedení a začali ovládat hru. První půle byla ještě vyrovnaná, ale do druhé půle jsme nastoupili už oslabeni o Eisnera, který se ve 20.min.zranil a poločas dohrál s bolestí v kotníku, dál už to nešlo. Když jsme v 54.minutě museli střídat opět kvůli zranění Pospíšila, naše hra se rozpadla. V 60.minutě opět Prejzek rozvlnil síť a hosté definitivně ovládli hru. Za 7.min. jsme dostali 3 branku a bylo hotovo, potom už jsem se bál, aby z toho nebyl debakl, ale hosté buď netrefili branku, nebo nás podržel náš brankář. V 86.min.jsme už jen snížili pěknou brankou Markem Ryšlavým na 1:3. Včera nám chybělo moc hráčů ze sestavy a ještě ta dvě zranění, doufám, že se kluci dají do soboty dohromady, kdy nás čeká derby v Obříství. Samozřejmě chybí Aleš Mráz, důležitý článek obrany, včera chyběl Šobr - nemoc, Franz - práce. Nejlepším hráčem domácích Fajt David a z hostů si myslím Prejzek, který nám vždycky dělá velké problémy. Sice jsem kluky upozorňoval, ale nebylo to nic platné. Hosté vyhráli zaslouženě. Trenér Urbanec