Muži A: Úvaly - Libiš 3:2 (1:0) np

Ve 21.kole jsme hráli na hřišti Úval a remizovali jsme 2:2 (0:1), na penalty jsme v desáté sérii prohráli 3:4.
Domácí začali lépe než my, po deseti minutách se ujali vedení, zhruba od dvacáté minuty jsme byli lepším mužstvem. Do poločasu jsme si vypracovali dvě velmi dobré příležitosti, nejdřív Petr přeloboval domácího gólmana i domácí branku, ve druhé šanci stejný hráč těsně minul pravou tyč domácí branky. Po přestávce byla naše převaha výraznější a v rozmezí pěti minut jsme otočili skóre. Bezděk hodil aut Petrovi, ten se zbavil protihráče a krásným centrem našel Baratynského hlavu a bylo vyrovnáno. Druhý gól vstřelil Zuskin po rohu Bezděka, naše šance přibývaly, Baratynskyy trefil břevno, domácí se vůbec nedostávali k ohrožení naší branky. Až v poslední minutě nakopli míč do našeho vápna, ve skrumáži míč poskakoval, až ho domácí dotlačili do naší branky. V penaltovém rozstřelu jsme měli několik mečbolů, po neproměnění domácím hráčem jsme i my vždy penaltu nedali, až v desáté sérii se rozhodlo o výhře Úval.

Gabriel - Čadek, Prieložný, Zuskin, Bezděk - Houžvička, Chlapec, Kolísek, Dušek - Baratynskyy, Petr střídal Honcharenko

Jiří Kabyl: V úvodních dvaceti minutách byli domácí lepším mužstvem, pak jsme byli lepší my, v některých částech zápasu jsme byli výrazně lepší. Do poločasu jsme ještě své šance zahodili, ve druhém poločase jsme výsledek zaslouženě otočili. V té době jsme měli další jasné šance, domácí neměli vůbec nic, měli jsme přidat třetí gól a utkání by bylo hotové. V závěru domácí protlačili míč do naší branky, a pak už následovaly penalty, při kterých jsme opět měli trumfy v ruce, ale druhý bod jsme nepřidali. V dnešním zápase bych byl zklamaný i při ztrátě jednoho bodu, bohužel jsme ztratili dva. Přesto výkon byl velmi dobrý, k utkání jsme díky zdravotním komplikacím přijeli se třinácti zdravými bojovníky, domácí jsme ve druhém poločase jednoznačně přehrávali, proto mě mrzí, že kluci za velmi dobře odehraný zápas mají pouze jeden bod.