Dorost: komentář trenéra k dvojzápasu s Mnichovým Hradištěm

Starší dorost   Libiš - Mnichovo Hradiště 3:6 (1:2)

Do zápasu jsme opět nevstoupili vůbec dobře a soupeř nás zatlačil hned od začátku na naší polovinu. Ze svého tlaku dokázal využít dvou příležitostí ke vstřelení branky. Pak se začala hra postupně vyrovnávat a zápas se začal hrát ve vysokém tempu z obou stran. Z naší snahy jsme dokázali těsně před koncem poločasu snížit, kdy ze strany centroval Šobr a na zadní tyči našel Doušu, který hlavou k tyči skóroval. Pak nastane poločas, řekneme si důležité pokyny, které chci, aby jsme dodržovali, ale občas mluvím jiným jazykem než kluci a tak si nerozumíme:-DHned v 40s druhé půle dostaneme branku na 1:3. My jsme se ještě nepoložili a pořád se snažili s výsledkem něco udělat a povedlo se nám opět snížit na rozdíl jedné branky 2:3. Ale soupeř byl prostě rychlejší a lepší a po další velké chybě jsme dostali branku na 2:4. Z kluků jsem už pak trošku cítil odevzdanost, ale nemůžu se jim divit, když v každém zápase soupeři darují minimálně 3-4 branky. Z konce zápasu se tak stala malá přestřelka. My jsme otevřeli obranu a soupeř nám ještě nadělil další dvě branky. My dokázali už jen přidat pouze jednu branku a tak zápas skončil 3:6. Bohužel děláme obrovské chyby vzadu a to nás stojí vždy buď body a nebo šanci na dobrý výsledek.

Sestava: Chládek - Šulc, Sus, Čvančara, Buzek, Kletečka, Hrubý, Wawrzyniak, Lechermayer, Pipošiar, Havlík

Střídání: Najmon za Havlíka, Soukup za Buzka, Kopp za Hrubého, Čerešna za Wawrzyniaka