Muži A: Hrobce - Libiš 1:4 (1:1)

V posledním přípravném zápase před začátkem jarní sezóny jsme hráli v Hrobcích, zvítězili jsme 4:1 (1:1).
Tak jako ve všech zápasech jsme prostřídali všechny hráče včetně dorostenců, v prvním poločase domácí po větru měli více nebezpečnějších akcí, a po zásluze se dostali do vedení po přímém kopu, my jsme těsně před přestávkou odpověděli nechytatelnou hlavičkou Chlapce. Ve druhém poločase už jsme byli jasně lepším mužstvem a vstřelili jsme další tři branky, dvě z nich zakončoval po krásných akcích do prázdné Baratynskyy, poslední přidal Čadek. Další šance skončily na břevně (Petr), nebo je vyrazil domácí gólman (Bolina, Šobr).

Jiří Kabyl: Soupeř začal velmi dobře, postupem času jsme přebírali iniciativu my, s přibývajícím časem jsme si vytvářeli mnoho šancí a přidali jsme góly po kombinačních akcích. Hrálo se na skvělé umělce, utkání mělo náboj, kromě nemocných Zuskina a Houžvičky jsme prostřídali zbytek týmu včetně Honcharenka z Ukrajiny, byla to dobrá příprava na první mistrák. Kluci k zimní přípravě přistoupili zodpovědně, teď už jim budeme přát, aby to dokázali zúročit v mistrácích.