Muži B: Velký Borek - Libiš 2:1 np (0:0)

Branka: Žák

Sestava: Kaul - Trojan - Ryšlavý, Mráz, Pilař - Pospíšil, Novák, Eisner, Franz - Žák, Mündl

Střídali: Šobr za Eisnera v 6.min. kvůli zranění a v 71. Míšek za Mündla

V sobotním utkání s Velkým Borkem jsme byli lepším týmem. Od začátku jsme velmi dobře kombinovali a domácí jsme k ničemu nepouštěli. První půle skončila 0:0. Do druhé půle jsme šli se stejným nasazením, byli jsme aktivnější, ale branka padla do naší svatyně - no komentovat to moc nechci. Naštěstí byl pánbůh doma a zaslouženě jsme vyrovnali po nádherné kombinaci, náš stoper Trojan se vysunul až na hrot a našel Žáka, který se nemýlil. Penalty jsme nezvládli a dvě jsme neproměnili a domaci si připsali 2 body. Dnes, kdo viděl utkání, tak musí říct, že viděl pěkný utkání. Kluky jsem pochválil za výbornou hru, akorát jsme měli vyhrát, vyhráli však domácí, ale nezaslouženě. Dnes jsme předvedli jeden z těch lepších výkonů. Nejlepším hráčem byl Žák.

S podzimní části jsem velmi spokojen, máme 26 bodů, některá utkání se nám povedla, jiná ne. Chci poděkovat klukům z dorostu a z A mužstva, kteří za nás nastupovali. Myslím, že se nám to povedlo skloubit - starší a zkušené s mládím. S některými kluky jsem spokojen, myslím s těmi mladými, ale někteří mě zklamali, hlavně Hadrava, Surmaj, Jandourek. Uvidíme, třeba se to v zimní přípravě zlepší, ale moc tomu nevěřím. Těm starším nemám co vytknout, myslím s přístupem, ale některé zápasy musíme líp zvládat psychicky, pak to bude OK. V pátek se budeme scházet od 18:00. Trenér Urbanec