Muži B: Libiš - Veltrusy 2:0 (0:0)

Branky: Mundl 2x

Sestava: Lomský - Eisner - Pilař, Mráz, Franz - Pospíšil, Novák, Mündl, Míšek - Žák, Urbanec

Střídali: v 50.min. Šerák za Urbance, v 56.min. Šelemberk za Míška a v 71.min. Fajt za Žáka

Dnes jsme nastoupili trochu v kombinované sestavě, chybělo mně pár hráčů. Musím říct, že jsme měli od začátku na těžkém terénu hru ve své moci. Hosté se dostávali jen sporadicky dopředu a jejich střely byly z velké dálky, které neohrozily naší bránu. Začali jsme dobře a už v 15. minutě, kdy šel centr z levé strany do vápna, se dobře z orientoval Mündl a šli jsme do vedení. Měli jsme šance, jednu jsem zahodil i já (Urbanec) z malého vápna hlavou to šlo vedle, samozřejmě jsem to hned schytal 8-). Ve 25.minutě po pěkné kombinaci dostal krásný míč Mündl, který šel do vápna, kde byl faulován a následnou penaltu sám proměnil a zvýšili jsme na 2:0.

Druhý poločas jsme většinu času hráli na polovině hostů, pár šancí bylo. Celkově jsem spokojený, hřiště bylo rozbité po ranním utkání "A" mužstva. Kluci to odmakali a 3 body, které jsem chtěl, zůstaly doma. Stačilo nám jakkoli vyhrát. Před zápasem jsem říkal, hlavně nepodcenit a výhra 1:0 nebo 2:0 stačí a to se splnilo. Poslední kolo jedeme do Borku, kde můžeme jen překvapit, cíl máme splněný, zůstat v horní polovině tabulky a to se nám podařilo. Nejlepším hráčem byl Novák.