Starší dorost: Libiš - Brandýs 2:1 (1:1)

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a soupeře jsme hned od začátku zatlačili, z našeho tlaku jsme dokázali vstřelit pouze jednu branku. Soupeře jsme celý poločas do ničeho nepouštěli, ale bohužel poločas skončil 1:1, když jsme ve 43. minutě dostali branku z ničeho.
Druhý poločas už byl o hodně vyrovnanější, ale šancí moc nebylo. My jsme dokázali nastřelit jednu tyč, ale to bylo vše a až v 70. minutě proměnil Fajt samostatný nájezd po krásné přihrávce. Soupeř však měl velkou šanci na vyrovnání na konci utkání, kdy téměř z malého vápna přestřelil jejich hráč bránu.

Sestava: Škrna - Matějka, Bubeníček, Buzek, Šulc, Fajt, Strapko, Šobr, Hluchý, Šelemberk, Obrajtr
Střídali: 46. minuta Chládek za Škrnu, 60. minuta Wallesch za Buzka, 75. minuta Douša za Fajta, 80. minuta Kohout za Šulce

Branky: Šobr, Fajt