Muži B: Libiš - Horní Počáply 5:1 (2:1)

Branky: 8. a 80. min. Jiráň, 19. a 63. min. Surmaj, Šelemberk - Fikhart

Sestava: Kaul - Eisner - Ryšlavý J., Mráz, Franz, Míšek, Novák, Žák, Pilař -Surmaj, Jiráň.

Střídali: v 50. min. Pospíšil za Míška, v 59. min. Šelemberk za Pilaře, v 65. min. Ryšlavý M. za Surmaje, v 76. min. Mündl za Žáka a v 80. min. Šerák za Jiráně

Dnes jsme hráli na těžkém terénu s posledním mužstvem a začali jsme velmi dobře a už v 8. min. po přihrávce Nováka - Jiráň poslal míč do sítě. Hned v 9.min. jsme měli šanci po přihrávce Jiráně - Surmaj těsně vedle. Na 2:0 jsme zvýšili po ose Jiráň - Pilař - Surmaj - hezká akce na těžkém terénu. Ve 25. min. Žák zahrával trestňák a Pilař si naskočil na hlavu a těsně minul. Pak jsme měli pár šancí. Chvíli jsme vypadli z rytmu a hosté po našem zbytečném faulu zahrávali trestný kop asi ze 40 metrů - míč proskákal přes pokutové území a hosté to tam nějak prošťouchli do brány ve 45.min, zbytečná chyba a komplikace do druhého poločasu.

Do druhého poločasu jsme šli opět za vítězstvím a po pár šancích v 63. min. centroval Jiráň na hlavu Surmaje a ten se nemýlil a zvýšil na 3:1. Měli jsme potom hromadu šancí, jednu měl i střídající Ryšlavý starší, ale nedal. Asi v 70.min. Šelemberk zahrával trestňák, ale hostující brankář to vytáhl na roh. V 80. min. pěkná přihrávka od Fandy (Šelemberk) na Jiráně, který samostatný průnik zpečetil brankou na 4:1. A pátou branku přidal Šelemberk, který samostatné sólo zakončil pátou brankou. Měli jsme hodně šancí, ale některé jsme řešili moc zbrkle - hosté mohli odjet s větším přídělem, ale s průběhem utkání jsem celkem spokojený. Teď nás čeká horká půda v Beřkovicích, ale kluci jsou na to připraveni, potom doma Veltrusy, které nesmíme podcenit a poslední utkání jedeme do Borku, kde nás nečeká nic jednoduchého. Chceme splnit cíl a zůstat v horní polovině tabulky. Nejlepším našim hráčem byl mistr Novák, který měl i kap. pásku, protože nám chyběl Martin Pazdera. Je to bojovník a jde mladým příkladem a to si na něm cením. Trenér Urbanec