Muži B: Tišice - Libiš 4:0 (2:0)

Sestava: Kratochvíl - Novák - Pospíšil, Mráz, Pazdera, Franz - Míšek, Mündl, Žák, Havel - Ryšlavý Marek.

Střídali: v 64. min. Fajt za Havla, v 69. min. Šobr za Míška a v 80. min. Pilař za Mündla. Šerák a Kaul nestřídali.

Dnes to byl náš nejhorší výkon, jak po taktické stránce, tak po herní. V kabině jsem naordinoval defenzivní činnost, ale do 20. minuty to bylo 2:0 pro domácí po našich chybách. Pak jsme se trochu srovnali a měli v 31. minutě šanci, Míšek nastřelil tyč po kolmé přihrávce Ryšlavého. Hned na to jsme měli roh a Žák přímo z rohu ohrozil Hádka v domácí brance, který to vytáhl jen konečky prstů na břevno. Pak měli ještě domácí šanci ve 33.minutě, ale zůstala bez využití a šlo se do kabin.

Nevyšel nám ani vstup do druhého poločasu, i když jsme drželi míč na svých kopačkách, tak domácí využívali našich chyb, které trestali, v 58. min a 73. minutě dali dvě branky a bylo rozhodnuto. Nastřelili jsme ještě břevno asi v 75. minutě Mündlem a to bylo vše. Pro mě dnešní výkon hrozné zklamání. Teď nás čeká velké derby s Obřístvím, na které se doufám kluci připraví lépe než na Tišice. Nejlepší hráč u nás nikdo a od domácích, řekl bych Novák. Trenér Urbanec