Muži A: Tuchlovice - Libiš 2:2 (1:1)

V neděli jsme hráli na hřišti v Srbech s mužstvem Tuchlovic 2:2 (1:1). Opět jsme se všichni v utkání prostřídali, dostali jsme se do vedení po střele Baratynského, pak jsme trefili břevno, měli jsme několik šancí, Jiráň trefil gólmana, Bezděka zastavili domácí jen za cenu faulu, další Jiráňova střela letěla těsně vedle a tak se prosadili domácí, nepovedenou střelu si zpracoval domácí útočník a vyrovnal. V druhém poločase jsme opět trefili brankovou konstrukci, stejně jako v první půli nás domácí potrestali za neproměňování šancí druhou brankou, my jsme po faulu vyrovnali z penalty Petrem. Utkání se pak dohrávalo za naší převahy, ale skóre se neměnilo.

Jiří Kabyl: Slušná a dobrá příprava, rozložili jsme zatížení relativně rovnoměrně na celý tým, kluci si s chutí zahráli, je škoda, že jsme z vypracovaných šancí víc nevytěžili, herně to bylo lepší než výsledek.