Muži A: Libiš - Aritma 6:1 (3:1)

V neděli 26.7. jsme sehráli další přípravné utkání, ve kterém jsme porazili účastníka divizní skupiny A mužstvo Aritmy 6:1 (3:1). V utkání se vystřídali všichni hráči, s chutí si zahráli a nakonec jednoznačně jsme zvítězili. První gól vstřelil Kvída, druhý přidal Dušek, třetí Zuskin, těsně před přestávkou snížili hosté na 3:1, ve druhé půli jsme stříleli pouze my. Na 4:1 zvýšil Čadek hlavou, pátý gól dal Baratynskyy a na 6:1 upravil skóre Jiráň.
Lomský - Chlapec, Kabyl,  Zuskin, Kolísek - Škoda, Baratynskyy, Poništ, Dušek - Petr, Kvída střídali Matoušek, Jiráň, Čadek, Řepka
Jiří Kabyl: Po náročném týdnu si kluci zápas užili, dali jsme šest branek, ale především jsme celý zápas odehráli v dobrém tempu. Snažíme se dobře trénovat a před zápasy nijak nepolevujeme, kluci k tréninkům i zápasům přistupují zodpovědně, bez ohledu na výsledek jsme spokojeni s morálkou a vůlí.