Muži A: Braník - Libiš 3:2 (2:1)

V neděli 19.8. jsme sehráli první zápas v nové sezóně, prohráli jsme v poháru 2:3 v Braníku po poločase 1:2. První poločas domácí hráli s poměrně silným větrem v zádech, po odraženém míči se dostali do vedení, druhý gól sfoukl míč přímo z rohu do naší branky. Před přestávkou snížil Chlapec hlavou po rohu Kvídy, ve druhém poločase jsme si s pomocí větru vytvořili tlak a šance, hrálo se prakticky na jednu branku. Opět po rohu Kvídy se prosadil Kabyl a vyrovnal na 2:2. V době největšího tlaku se hosté dostali k ojedinělému brejku a dali nám třetí gól. Pak jsme opět měli tlak, soupeř padal do střel, my jsme své šance zahodili a tak se skóre už neměnilo a my jsme z poháru vypadli.
Jungr - Čadek, Kolísek, Kabyl , Chlapec - Poništ, Baratynskyy, Řepka, Kvída - Bezděk, Petr
Jiří Kabyl: Sehráli jsme slušné utkání, bohužel po individuálních chybách jsme dostali tři branky. Máme za sebou náročný týden, hned zítra budeme pokračovat v dobíjení baterek, tak abychom byli na podzim dobře připraveni.