Starší dorost: Libiš - Pšovka 7:1 (3:0)

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a hned od začátku jsme soupeře zatlačili. Vytvořili jsme si i několik slibných šancí a jedna z nich skončila v síti soupeře. Po té jsme trochu polevili a Pšovka si dokázala vytvořit 2 šance, ale náš brankář se chtěl ukázat a tak soupeři nedovolil vstřelit branku. Poté se naše hra srovnala a znovu jsme začali kombinovat a držet míč na kopačkách. Do poločasu jsme vstřelili ještě dvě branky, ale mohli jsme přidat ještě více. Do druhého poločasu jsem chtěl, aby jsme zjednodušili hru a hráli na co nejméně doteků. Ze začátku to fungovalo a soupeře jsme  přehrávali. Znovu jsme si vytvořili spoustu šancí a z toho proměnili "pouze 4". Bohužel za stavu 7:0 chtěli všichni naši obránci vstřelit branku a toho soupeř využil, kdy po naší ztrátě na vápně soupeře poslal svého nejlepšího hráče Horynu a ten se v samostatném nájezdu nemýlil. To byla asi jediná černá kaňka v zápase. Kluci nepomohli našemu brankaři k čistému kontu, což je škoda, protože on jim minimálně 3 krát za zápas velmi pomohl.

Trenér Tichota ml.

Sestava: Škrna - Ryšlavý, Herynk, Matějka, Vetešník, Fajt, Šelemberk D., Mündl, Míšek, Šobr, Šelemberk F.
Střídali: 50 min. Svatoň za Míška, 55 min. Jandourek za Šelmeberka D., 65 min. Wawryzniak za Matějku, 70 min. Bubeníček za Fajta

Branky: Šelemberk F. 2x, Šobr, Vetešník, Fajt, Svatoň, Mündl