Muži B: Vojkovice - Libiš 4:0 (2:0)

Sestava: Kaul, Novák, Ryšlavý Jakub, Mráz, Vrábel, Pilař, Tichota Lukáš, Tichota Libor, Žák, Franz, Hadrava.

Střídali: Pospíšil ve 46.minutě Vrábela, Herynk v 67.minutě Žáka a Urbanec v 77.minutě Franze.

Dnes se nám nepovedl vstup do utkání, již ve 4.minutě to bylo 2:0 a to bylo rozhodující pro celé utkání. Domácí nás zaskočili důraznou a velmi dobře pohybující se hrou, kdy nás napadali a naši kluci neměli pořádně klid na rozehrávku. O přestávce jsme se snažili to uklidnit, aby jsme se zbytečně nehádali, ale moc se nám to nepovedlo. Pár peprnějších výměn tam bylo, ale to k tomu prostě patří. Ve druhé půli se nám trochu začala dařit i kombinace, měli jsme i nějaké šance, ale definitivní KO nám dali domácí ve 53.minutě. Druhou půli jsme sice měli více míč na svých kopačkách, ale naše šance ztroskotaly na domácí obraně, řešili jsme to zbytečně zbrkle. Domácí nás trestali z každé naší chyby a další branka padla do naší sítě ve 83.minutě. Místo toho, aby jsme v poklidu přijeli si zahrát fotbal, protože nemáme žádné starosti se záchranou, tak to dopadne takhle potupnou prohrou, což by mě ani tak nemrzelo jako přístup a to srdíčko některým chybí. Doufám, že si z toho vezmeme ponaučení a v dalších zápasech předvedeme, že patříme právem do předních pater tabulky. Doufám, že si to ti naši kluci aspoň přečtou, že každý soupeř se neporazí nikdy sám, ale jedině kolektivní hrou a musí tam být ten chtíč a srdcařství. Asistent trenéra Urbanec

Zápas ve Vojkovicích má jednoduché hodnocení. 1. minuta 1 : 0,  další akce domácích 2 : 0, a co pak chcete hrát. Zcela nás to rozhodilo a domácím jsme vše ulehčili. Nejvíc mě mrzí, že kluci místo toho, aby se povzbudili, tak hledali stále nějakou chybu u druhého, neběhali a nebojovali. Domácím narostla křídla, ve všem si věřili, byli důraznější a fotbalovější. Druhý poločas začal stejně jako první rychlou brankou domácích. A i když se většina druhého poločasu hrála na polovině domácích, tak branku dali opět oni. Prostě pro nás zápas blbec se vším všudy. Zřejmě kluci zapomněli, že již je jiný víkend, a že zápas s Chvatěruby již skončil. Trenér Libor Tichota