Muži B: Libiš - Dolany 5:2 (5:0)

Branky: 12.a 20.min. Herynk, 15.min. Kvída, 23.min. Mráz, 32.min. Hrdý

Sestava: Kaul, Novák, Ryšlavý Jakub, Mráz, Pilař, Pospíšil, Hrdý, Herynk, Žák, Kvída, Hadrava

Střídali: 50.min. Pazdera za Žáka, 60.min. Urbanec za Hadravu, 77.min. Tichota Lukáš za Ryšlavého, Libor Tichota ml.nestřídal

Dnes jsme rozhodli utkání do 32.minuty, kdy jsme vedli 5:0. Měli jsme další šance, ale ty jsme nevyužili. Iniciativu jsme přenechali soupeři asi od 60.minuty, zápas už byl rozhodnutý, tak jsme přestali běhat a spíš jsme chtěli střílet branky a nesoustředili jsme se na bránění. Hosté nakonec upravili pro ně nelichotivý výsledek na konečných 2:5, kdy se trefili během jedné minuty hned dvakrát v 80. a 81.minutě. Zápas se hrál celkem v klidu bez nějakých tvrdých zákroků a emocí. Konec zápasu jsme trochu polevili, ale to se za takového stavu stává, jinak si myslím, že jsme vyhráli zaslouženě a celkem v poklidu. Teď nás čeká těžké utkání v Tišicích a potom další derby doma s Lobkovicemi. Doufám, že dohrajeme dobře rozehranou sezonu bez dalších zranění. Chtěli by jsme udržet 4 nebo 5 místo, bylo by to lepší jako minulou sezonu, děkuji všem za sobotní výkon. Asistent trenéra Urbanec