Muži B: Veltrusy - Libiš 2:1 np (0:0)

Branka: Matoušek

Sestava: Kratochvíl, Novák, Ryšlavý Jakub, Mráz, Vrábel (59.min Pilař), Pospíšil (Pazdera 65.min), Tichota Libor (80.min Urbanec), Tichota Lukáš, Žák (75.min Franz), Hadrava (83.min Ryšlavý Marek), Matoušek. Herynk nestřídal.

Dnes jsme zaslouženě nevyhráli, protože když nedáme do 20 minuty 4 ložené šance a pak další 2, tak to prostě nejde. Ujali jsme se vedení až v 53 minutě, ale domácí po ojedinělém útoku srovnali v 76 minutě na konečných 1:1. Potom už to byla křeč. A penalty, to byla katastrofa. Tři ze čtyř jsme neproměnili. V utkání byl ještě vyloučen domácí hráč, ale to bylo až ke konci, takže jsme s tím už nic nedokázali udělat. Do druhého poločasu se nastupovalo o to hůř, protože se zranil asi ve 43.minutě domácí Štofl, pro kterého musela přijet záchranka, nejspíš zlomena holeň. Přejeme brzké uzdravení a návrat na trávník. Asistent trenéra Urbanec