Starší dorost: Libiš - Odolena Voda 0:2 (0:1)

V dnešním zápase jsme přivítali soupeře z Odoleny Vody, který zaslouženě vede naší tabulku.

Před zápasem jsme si dali jasný taktický pokyny, jak by jsme mohli se soupeřem uspět. Téměř celý poločas se nám dařilo pokyny dodržovat, až ve 43 minutě jsme udělali neskutečnou hrubku a soupeř svojí šanci proměnil. Bohužel hned na začátku druhého poločasu jsme byli opět nedůslední a soupeř využil našeho nedůrazu na vápně a šel do vedení 0:2. Hra byla hodně kouskovaná, bylo vidět hodně soubojů a faulů. Kluky můžu jen pochválit,  že až do konce zápasu se snažili s výsledkem něco udělat. Ale žádnou vyloženou šanci jsme si nevytvořili. Bohužel jsme to byli my, kdo udělal první chybu a soupeř ji využil a to rozhodlo o všem. Snad se z toho poučíme a v dalších zápasech budeme naplno bodovat. Ale nic není zadarmo a čeká nás ještě hodně těžkých zápasů. Takže s chutí do boje o 2. místo :-).

Sestava: Škrna - Ryšlavý, Matějka, Herynk, Šulc, Fajt, Mündl, Šelemberk D., Míšek, Šelemberk F., Šobr

Střídali: Svatoň, Jandourek (Wawrzyniak a Bubeníček do hry nezasáhli)