Muži A: Libiš - Benešov 1:2 (1:0)

Poslední přípravné utkání jsme odehráli na našem hřišti, prohráli jsme 1:2 (1:0) s Benešovem. Během zápasu začalo pršet, takže se hrálo na poměrně těžkém terénu, přesto měl zápas svoji kvalitu. V prvním poločase jsme se dostali do vedení po pohotové střele Řepky. Ve druhém poločase jsme měli několik dobrých příležitostí, Bezděk trefil střelou z velkého vápna břevno. Soupeř vyrovnal z penalty a pak hlavičkou přes celou branku vstřelil druhý gól.

Jungr (Gabriel) - Těmín, Kolísek, Zuskin, Trojan - Škoda, Bezděk, Řepka, Baratynskyy - Matoušek, Petr střídali Čadek, Hrdý, Jiráň, Šmíd

Jiří Kabyl: Odehráli jsme vyrovnaný zápas s třetiligovým soupeřem, bylo tam spousta dobrých věcí, ale zároveň nám utkání ukázalo, na co se ještě musíme zaměřit. Hráli jsme na naší trávě, dlouho se nám nestalo, abychom většinu přáteláků v zimní pauze odehráli na přírodní trávě. Teď už se budeme připravovat na začátek soutěže.